Przejdź do treści

Colleskin – Czy to OSZUSTWO? Aktualne Opinie i Efekty

Maść ta jest obecnie wychwalana pod niebiosa. Dzięki tej maści można podobno sprawić, że oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i kurze łapki, znikną na stałe i trwale.
Dodatkowo, czysto naturalne składniki mają dostarczać skórze odpowiedniego nawilżenia, aby zatrzymać proces starzenia. Dowiedz się, co tak naprawdę mówi producent i na co powinieneś zwrócić uwagę kupując Colleskin w poniższym artykule.

Co to jest Colleskin?

Colleskin to jeden z wielu dostępnych już na rynku kremów przeciwstarzeniowych. Regularne stosowanie kremu podobno łagodzi zewnętrzne oznaki starzenia się skóry i pozytywnie poprawia jej ogólny wygląd. Według producenta możliwa jest również naprawa już uszkodzonej skóry, a nawet jej ochrona przed nowymi wpływami środowiska. W ten sposób skóra korzysta z odnowionego zdrowia komórek, a jednocześnie znikają nielubiane zmarszczki. Według producenta przyczyną tego rewolucyjnego sposobu działania są naturalne składniki Colleskin. Aktywnie przeciwdziałają procesowi starzenia się skóry, a tym samym zwiększają jej odporność. Ponieważ codziennie otrzymujemy niezliczone zapytania dotyczące ofert oszczędnościowych lub kuponów, wybraliśmy najlepszą obecnie ofertę Colleskin wyłącznie dla naszych czytelników i zamieściliśmy ją poniżej. Należy również pamiętać, że takie oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas i działają tylko poprzez poniższy link. Ta oferta jest ważna tylko do 20 stycznia 2023 roku. Teraz, gdy do zaciekawienia sposobem działania kremu skłoniły nas hasła reklamowe i pewne obietnice producenta, postanowiliśmy przeprowadzić własny test Colleskin. Wspierała nas nasza osoba testująca Klaudia, lat 43.
Claudia przetestowała już w przeszłości wiele różnych kremów przeciwstarzeniowych, ale żaden z nich nie przyniósł pożądanego efektu. Oczywiście razem z Klaudią byłyśmy tym bardziej ciekawe, jak wypadną wyniki z tym nowym produktem.
  • Dzień 1 naszego testu: aby mieć podstawę do porównania, na początku testu Colleskin zbadaliśmy dokładniej skórę naszej osoby testującej. Klaudia miała już bardzo wyraźne jak na swój wiek zmarszczki na policzkach i kurze łapki. Następnie wytłumaczyliśmy naszej badanej osobie, jak stosować maść zgodnie z instrukcją producenta. Krem należy stosować codziennie po oczyszczeniu twarzy. Ponieważ nasz obiekt zgodził się przestrzegać zaleceń producenta dotyczących aplikacji, nasz test mógł się rozpocząć. Umówiliśmy się na kolejną wizytę kontrolną z naszym testerem za czternaście dni.
  • Dzień 15 naszego testu: Minęły dwa tygodnie, kiedy spotkaliśmy się z Claudią na umówionym raporcie okresowym. Nasza testowana osoba stwierdziła, że stosowanie maści z mchu nie sprawiało żadnych problemów i że można ją doskonale włączyć do codziennego życia. Co więcej, Klaudia mogła już zauważyć pierwsze zmiany na swojej skórze. Jej skóra już czuła się bardziej elastyczna i komfortowa. Również zmarszczki wokół oczu nie były już tak widoczne.
  • Dzień 30 naszego testu: W ostatnim dniu naszego testu Colleskin spotkaliśmy się ponownie z naszą osobą testującą w celu przeprowadzenia egzaminu końcowego. Klaudia przez cały okres stosowania nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie skóry lub podobnych.
Dzięki maści skóra naszej testerki również uległa widocznej poprawie. Zmarszczki wokół oczu zniknęły prawie całkowicie, ale krem nie był jeszcze w stanie wiele zrobić z głębszymi zmarszczkami na policzkach. Zakończyliśmy więc nasz test względnie zadowoleni.

Czy istnieje alternatywa Colleskin?

W naszym samosprawdzającym się teście udało nam się udowodnić działanie maści z mchu, ale dopiero po dłuższym stosowaniu kremu. Ponieważ jednak wiemy, że wielu naszych czytelników szuka szybkiego i skutecznego rozwiązania w dziedzinie kremów przeciwstarzeniowych, chcielibyśmy przedstawić Wam alternatywny produkt.
To jest Colleskin. Ten krem został już kilkakrotnie sprawdzony w badaniach i testach pod względem działania i tolerancji, a także pozostawił więcej niż pozytywne wrażenie na naszych czytelnikach.

Opinie Colleskin

Po wynikach naszego autotestu byłyśmy ciekawe, jakie doświadczenia z kremem miały inne użytkowniczki. Opinie o kremie są trochę różne. W przeważającej części jednak użytkownicy są zadowoleni z kremu przeciwstarzeniowego i ich Colleskin doświadczeń, tylko czas potrzebny na pierwsze wyniki, aby stać się widoczne był zbyt długi dla niektórych użytkowników.
Dla większości użytkowników pierwsze zmiany pojawiły się dopiero po 30 dniach codziennego stosowania. Pozytywnym akcentem jest jednak to, że żaden użytkownik nie skarżył się na nieprzyjemne skutki uboczne, takie jak podrażnienie skóry czy bóle głowy. W doświadczeniach z Colleskin kilkakrotnie pozytywnie podkreślano również zapach i konsystencję kremu.

Dla kogo jest Colleskin?

Colleskin producenta skierowany jest przede wszystkim do kobiet, które chcą w naturalny sposób zwalczyć istniejące zmarszczki i oznaki starzenia, aby pozytywnie wpłynąć na strukturę skóry, a także jej ogólny wygląd.
Dzięki regularnemu stosowaniu skóra użytkownika jest ponownie optymalnie zaopatrywana w wilgoć, co przywraca jej elastyczność. Dzięki zastosowanym w kremie składnikom, skóra jest również chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych – tym samym spowalnia proces starzenia i odmładza wygląd skóry.

Czy istnieją oficjalne testy i badania dotyczące Colleskin?

Zanim producent wprowadził na rynek swój Colleskin, został on już przebadany przez niezależne badania kosmetyczne. Oznaczało to, że można było oficjalnie potwierdzić dermatologiczną zgodność ze skórą. Na stronie producenta znajdziesz pieczęć potwierdzającą udział w tym badaniu.

Stosowanie Colleskin

Nasz tester określił aplikację maści jako bardzo prostą i nieskomplikowaną. Według producenta krem należy stosować na suchą skórę po oczyszczeniu twarzy. Krem jest również doskonały jako krem na dzień i na noc, może również służyć jako baza pod makijaż. Czas stosowania preparatu Colleskin nie ma więc znaczenia dla efektu. Kremem można również pielęgnować szyję i dekolt. Krem przeciwstarzeniowy szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Producent na swojej stronie internetowej zaznacza również, że krem jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i użytkowników w każdym wieku.

Skład Colleskin

W dalszej części artykułu przyjrzymy się bliżej naturalnym składnikom zastosowanym w kremie. Według producenta zastosowano wyłącznie naturalne składniki Colleskin, co powinno zapewnić wysoką tolerancję wśród użytkowników.
  • Masło shea: Ze względu na wiele zawartych w nim kwasów tłuszczowych, masło shea jest bardzo popularne w kosmetyce jako składnik tłuszczu. Kwasy tłuszczowe znajdujące się w maśle shea są identyczne z tymi, które występują w skórze.
  • Aloes: Aloes jest uważany za środek przeciwzapalny. Zastosowanie aloesu w składnikach Colleskin zapewnia skórze optymalną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi i trwałe zaopatrzenie w wilgoć.
  • Olej z awokado: Olej z awokado może zapewnić długo oczekiwaną ulgę dla bardzo suchej i spierzchniętej skóry. Olejek szybko wchłania się w skórę i nie pozostawia po sobie denerwującej tłustej warstwy.
  • Olej arganowy: Ze względu na kojące działanie oleju w maści z mchu, jest on szczególnie polecany dla skóry uszkodzonej i zaatakowanej. Olejek ma również działanie nawilżające, dzięki czemu nie tylko chroni skórę przed wysuszeniem, ale również skutecznie zapobiega procesom starzenia.
  • Isolmat: Substancja ta jest stosowana w przemyśle kosmetycznym jako humektant. Isomat działa jako naturalny środek nawilżający w kremach i maściach.

Czy istnieją skutki uboczne i ryzyko?

Ponieważ składniki użyte w kremie są pochodzenia czysto naturalnego, skutki uboczne Colleskin są raczej mało prawdopodobne. Nasza testerka nie doświadczyła żadnych niepożądanych skutków ubocznych w swoim samobadaniu. Chociaż wszystkie składniki są naturalnie o niskiej zawartości substancji drażniących, przed pierwszym zastosowaniem należy sprawdzić, czy bez problemu tolerujemy wszystkie składniki, aby nie było przykrej niespodzianki podczas stosowania.

Dla kogo krem jest odpowiedni?

Według producenta, aplikacja Colleskin jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i użytkowników w każdym wieku. Jeśli jednak masz alergię na jeden lub więcej z wymienionych składników, generalnie odradzamy jego stosowanie.

Gdzie kupić Colleskin?

Jeśli jesteście zainteresowani produktem i chcielibyście kupić Colleskin, możemy polecić stronę producenta, ale krem dostępny jest również w aptekach internetowych i lokalnych. Drogerie dm i Rossmann nie mają go obecnie w ofercie. Ale można też zamówić krem na platformach handlowych takich jak Amazon czy eBay. Nie możemy jednak zagwarantować, że otrzymasz oryginalny produkt od producenta, jeśli zamówisz go na wspomnianych platformach handlowych. Jeśli chcesz kupić Colleskin, możemy zatem polecić tylko apteki lub oficjalną stronę producenta do zamawiania.

Cena Colleskin

Jeśli chodzi o cenę Colleskin, istnieją pewne różnice między dostawcami. Producent oferuje swój produkt za 69,90 euro. Z producentem korzystasz również z 30% rabatu; bez rabatu krem przeciwstarzeniowy kosztowałby 100 euro. W niektórych aptekach internetowych krem oferowany jest od 137 PLN w górę.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli po przeczytaniu naszego artykułu o Moosalbe nadal masz pytania, być może w dalszej części znajdziesz to, czego szukasz. Tutaj podsumowaliśmy dla Was najważniejsze fakty:

Czy Colleskin pomaga w walce ze zmarszczkami?

Według producenta, krem pomaga przede wszystkim w zakresie poprawy wyglądu skóry. Jak wykazał nasz autotest, możliwe jest również lekkie zmniejszenie zmarszczek i oznak starzenia. Colleskin referencje od różnych użytkowników to potwierdzają.

Czy Colleskin jest dostępny w aptekach?

Nie, maść nie można kupić lub zamówić w lokalnych aptekach.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

W zależności od użytkownika, pierwsze wyniki mogą czasami trwać długo. Nasz testowany osiągnął pierwsze minimalne sukcesy po dwóch tygodniach stosowania. Inni użytkownicy piszą, że pierwsze pozytywne rezultaty zaobserwowali po 30 dniach regularnego stosowania.

Czy Colleskin można kupić w Rossmannie?

Nie, niestety kremu nie można kupić w Rossmannie ani w sklepie internetowym Rossmann. Najłatwiejszy sposób zakupu Colleskin to zakup online. Na przykład przez stronę producenta lub apteki internetowe.
Czy Colleskin jest naprawdę dobre?
Krem przeciwstarzeniowy nie wywołał żadnych skutków ubocznych w naszym samodzielnym teście. Dodatkowo maść jest wykonana z naturalnych składników i posiada PZN, dzięki czemu można ją zamówić w aptekach. Ponieważ krem jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i wieku, a nawet może zmniejszyć zmarszczki, co potwierdza kilka raportów Colleskin przed i po, można go uznać za skuteczny produkt.

Analiza Colleskin

Producent Colleskin obiecuje swoim kremem skuteczne i naturalne rozwiązanie problemu zmarszczek i oznak starzenia. Recenzje na stronie producenta oraz na różnych forach internetowych są w większości pozytywne. Nasza osoba testująca była pozytywnie zaskoczona działaniem produktu. Do uzyskania pierwszych widocznych rezultatów konieczne było jednak regularne stosowanie przez 30 dni – o tym również informowały inne użytkowniczki kremu. Kolejnym pozytywnym aspektem jest to, że podczas naszego autotestu nie wystąpiły żadne efekty uboczne ani podrażnienia skóry. Jednak my, nasz testujący, a także inni użytkownicy z internetu spodziewaliśmy się oczywiście nieco lepszych wyników. Zwłaszcza w obliczu nieco wyższej ceny kremu przeciwstarzeniowego, efekt był stosunkowo niski. Mówiąc o cenie: ta również może być bardzo różna, zwłaszcza w przypadku ofert z internetu, i czasami może wynosić około 100 euro za słoik. Podsumowując, możemy jednak powiedzieć: Jest to naturalny produkt, z którym widoczne rezultaty można osiągnąć już po pewnym czasie stosowania, a jednocześnie wspierana jest elastyczność skóry. Zgodnie z wynikami naszego autotestu, a także badań, nasza ocena Colleskin jest w przeważającej mierze pozytywna i możemy spokojnie polecić tę maść.
Kamila Wrzesińska
Kamila Wrzesińska

Dietetyka jest pasją i pracą. Od 17 lat staram się pomagać nie tylko skutecznie i bezpiecznie schudnąć, ale odżywiać się smacznie i zdrowo przez całe życie, niezależnie od okoliczności. Ukończyłam Wydział Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie w zakresie dietetyki i zdrowia publicznego, otrzymując tytuł magistra, studia podyplomowe na kierunku Coaching Zdrowia i Żywienia w Collegium Civitas oraz Psychosomatykę i Somatopsychologię na Uniwersytecie SWPS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *