Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
   

Inne hity firmy CaliVita International

 

 
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
   

 

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

 SŁOWNIK - znaczenie nowych wyrazów w medycynie i żywieniu


Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia Probiotyki Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.   subskrypcja
 ZENTHONIC
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Ocean21

Noni  Śmiertelna bakteria   Klub CaliVita
Sklep Internetowy


Choroby pasożytnicze i infekcje występują częściej u osób z upośledzonym układem immunologicznym, powodując groźniejsze dolegliwości.
 


Pasożyty człowieka -> drobnoustroje -> Ureplasma Urealyticum

Rodzina Rickettsiaceae

Rikestsje zajmują zajmują w systemie drobnoustrojów pośrednie miejsce między bakteriami a wirusami, ponieważ niektóre ich cechy są typowe dla bakterii, inne zaś charakterystyczne sa dla wirusów.

Ureplasma Urealyticum

Diagnostyka zakażenia wywołanych przez Ureaplasma urealyticum.
Ureaplasma urealyticum powoduje zakażenia układu moczowo-płciowego zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Przenosi się głównie drogą kontaktów seksualnych. Obok objawów infekcji częste jest również nosicielstwo lub bezobjawowe zakażenia, co sprzyja rozprzestrzenianiu się patogenu.

Objawy bywają podobne do tych, jakie występują przy zakażeniach bakteryjnych i najczęściej dotyczą cewki moczowej. U mężczyzn może dojść do zakażenia gruczołu krokowego, natomiast u kobiet może rozwinąć się zapalenie jajników.

Powikłaniem nie leczonym zakażeń Ureaplasma urealyticum u kobiet mogą być powtarzające się poronienia. W czasie porodu może także dojść do przeniesienia patogenu na noworodka.

MYCOPLASMA, CHLAMYDIA i UREAPLASMA

Czym one są?

Mykoplasma, Chlamydia i Ureaplasma są jedynymi z najmniejszych żywych organizmów. Nie są jak inne bakterie ponieważ nie mają ściany komórkowej i
dlatego muszą żyć we wnętrzu innych komórek. Nie są również jak wirusy ponieważ tworzą kultury i mogą być zabijane przez antybiotyki. Jednakże nie mogą być zabite przez większość antybiotyków ponieważ większość antybiotyków działa uszkadzając ścianę komórkową bakterii. Mogą być zabite przez antybiotyki takie jak tetracykliny lub erytromycyny czyli antybiotyki, których działanie nie polega na niszczeniu ściany komórkowej bakterii.

Jakie choroby powodują:
Jeżeli czujesz się chory, a twój lekarz nie jest w stanie postawić diagnozy ponieważ wszystkie testy laboratoryjne nie wykazują przyczyny choroby, możesz być zainfekowany jedną z tych bakterii. Jedynym sposobem wyzdrowienia jest, rozpoznanie (podejrzewanie) przez lekarza infekcji tymi bakteriami i leczenie Cię erytromycyną lub tetacyklinami przez kilka tygodni, miesięcy lub lat. Te bakterie są jedną z najczęstszych przyczyn chorób wenerycznych i jedną z najczęstszych przyczyn bólów mięśni i stawów, palenia w żołądku, chronicznego kaszlu i przewlekłego zmęczenia. Mogą być przyczyną paraliżu, kamieni żółciowych, chronicznego zapalenia gardła, zapalenia spojówek, bólu przy patrzeniu na światło, zapalenia stawów, uszkodzeń mózgu i nerwów z objawami braku koordynacji, bólami głowy i nieobecnością, plamienia międzymiesiączkowego , infekcji dróg moczowych, kamieni nerkowych, bólu jąder , astmy, ataków serca, udarów, apopleksji, zapalenia mózgu, przedwczesnych porodów, wysokiego ciśnienia krwi, polipów w nosie, niedrożnego nosa u niemowląt, przewlekłego zmęczenia, bólów pęcherza, bólów mięsni, splątania, nieobecności i śmierci, kaszlu, krwi w moczu, świądu.

Dlaczego są tak trudne do zdiagnozowania i leczenia:
Większość lekarzy nie przepisze antybiotyków pacjentowi bez laboratoryjnych
testów które wskażą na konkretną infekcję. Nie ma niezawodnych dostępnych
testów żeby potwierdzić lub wykluczyć chlamydię, ureaplasmę czy mykoplasmę.
Wiele osób nie bierze antybiotyków przez zbyt długi okres czasu i przy
bliskim kontakcie z chorą osobą następuje reinfekcja.

Sposoby zarażenia

Kontakty seksualne – infekcja dróg moczowo płciowych ( nie będę dokładnie tłumaczyć, ale min palenie w pęcherzu, częste oddawanie moczu, wydzielina i nieprzyjemny zapach) Drogą kropelkową: na początku, kaszel, zapalenie spojówek, palenie w nosie.
Możesz zostać zarażony/a jeżeli chora osoba na kaszle na ciebie lub jeżeli dotkniesz wydzieliny z nosa lub oka chorej osoby a potem przeniesiesz to do swojego nosa lub oczu.
Twoje szanse na wyleczenie są duże jeżeli jesteś leczony kiedy masz tylko lokalne symptomy ale po wielu miesiącach infekcja może rozszerzyć się na inne części twojego ciała i sprawić, że zachorujesz i zniszczy twoje nerwy, mięśnie i stawy.

Jeżeli więc czujesz się chory a Twój lekarz nie jest w stanie postawić diagnozy, ponieważ wszystkie laboratoryjne test zawodzą możesz być zainfekowany mykoplasmą, chlamydią lub ureaplasmą, możesz więc być wyleczony antybiotykami przez długie zażywanie erytromycyny lub tetracykliny przez miesiące. To oczywiście znacznie osłabi działanie Twojego układu obronnego, wyniszczy środowisko jelita oraz równowagę tzw. homeostazę w całym organizmie. Dodatkowo może na dłuższą metę nie pomóc, z uwagi na fakt, iż bakterie mają zdolność.  Zatem długie leczenie antybiotykami jest kontrowersyjne i wielu lekarzy nie zgadza się z tym sposobem. Przedyskutuj to z twoim lekarzem.
 


Jak sobie poradzić stosując naturalne metody wspomagające leczenie i wzmacniające organizm działanie profilaktyczne?

Podawaj natychmiast:
AC Zymes >>> 

- POLINESIAN NONI SOK lub POLINESIAN NONI CAPS>>>

- wspomagający leczenie  "Zielony uzdrowiciel " - Green Care>>>
lub wymiennie Nopalin

- C 1000 >>>

- Mega Zinc >>>

-
oczyszczające z drobnoustrojów i działające przeciwzapalnie na układ moczowo-płciowy zioła - VITALWOMAN>> i VITALMAN>>

oraz preparaty na wzmocnienie układu immunologicznego np. Super Mega 50>>

============================================

Aby odtruć organizm z resztek bakterii i oczyścić z toksyn po biegunce, przez kolejne miesiące (tak jak długo żyją przetrwalniki), stosuj szczególnie:
Nopalin - więcej>>>-  stosujemy wymiennie z Green Care lub łącznie,
AC Zymes - więcej >>>
Mega Zinc >>
Garlic Caps >>
Beta Caroten25000 >>
C 1000 >>
oraz
przez 2 miesiące stosuj  ParaProteX  wymiennie co 2 miesiące z Pure Yucca  - na zmianę.

Podczas kuracji warto wypłukiwać toksyny z organizmu podając OCEAN21 lub Liquid Chlorophyll - stosujemy je wewnętrznie oraz jako okłady na chore miejsca.

Przez 2-4 miesiące stosuj dawki lecznicze w.w. produktów, a dalej profilaktyczne. Szczegóły dawkowanie w odtruwaniu organizmu tutaj>>>
.
W ciągu tych kilku miesięcy kuracji, stosuj odpowiednie żywienie, wymagane w chorobach i  po  infekcji i przywracaj pilnie przyjazną mikroflorę, odtruwające wątrobę oraz przywracające homeostazę w całym organizmie.
Zobacz tutaj >>>

PROTOKOŁY LECZENIE CPN>>>

Bibliografia

1) Mikrobiologia i parazytologia lekarska - PROF. DR HAB. MED. ZBIGNIEW ANUSZ


<- Pasożyty człowieka  <- Bakterie  <- Hemofilus influenzae

*****************

Wpisz się do bezpłatnej SUBskrypcji
- zawiadomimy Cię o nowościach w naszym serwisie.

Zobacz nasze opracowanie  NEWSLETTER na temat grzybów w organizmie   TUTAJ

Jeśli masz problem - pomożemy Ci w jego rozwiązaniu
napisz do nas - Kontakt


OWOC BOGÓW - MANGOSTAN

 

Wzmacnia organizm, wzbogaca go w bioenergię i niezbędne składniki, działa silnie przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo dzięki temu, iż jest najsilniejszym antyoksydantem znanym w przyrodzie. Mangostan to również pomoc w infekcjach

Do serwisu zapraszamy już w czerwcu 2006
Tym czasem więcej tutaj >>>


. .

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.