Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
 
CENNIK, ZAMÓWIENIA

 

OCEAN21

ALGI MORSKIE, ALOES, PAUDARCO, ŻURAWINA, WYCIĄG Z GREJFRUTA, BOGACTWO MINERAŁÓW

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER
POLINESIAN NONI


CHELATOTERAPIA
PROSTATA
RAK, NOWOTWORY
MIAŻDŻYCA
CUKRZYCA,
WRZODY,
ZAPARCIA,
DEPRESJA, STRES
NA POTENCJĘ
DIETA

ZGODNA Z GRUPĄ KRWI
SUPLEMENTY  DLA SPORTOWCÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 

 
 
 

.

 
Rośliny lecznicze -> ParaProteX -> składniki -> Proszek czosnkowy


GARLIC   POWDER    - 12,5 mg stabilizowanych biologicznie czynnych składników czosnku, zawarty w 1 tabl. wysokiej jakości suplementu -  ParaProteX

nazwa łacińska: Allium sativum
nazwa polska: czosnek pospolity

Medyczne właściwości czosnku:

Kiedy Egipcjanie budowali piramidy, karmiono ich czosnkiem, aby powiększyć ich siłę, wytrwałość i uchronić od zarazy tamtych czasów - pleśni.

Hipokrates stosował czosnek do leczenia raka macicy.

Rodzimi Amerykanie używali czosnku, by leczyć raka układu trawiennego.

Europejczycy używali czosnku podczas licznych plag, by dostarczyć ciału odporności.
 

Nowoczesne badania naukowe odkryły dużo więcej korzyści ze stosowania skoncentrowanego czosnku.
Louis Tato odkrył, że pewien składnik czosnku - alicyna,  zawiera silne własności antybiotyku - znajduje się szczególnie w świeżym czosnku jako ulotny olejek eteryczny.

Albert Schweitzer użył czosnku,  kiedy w Afryce dla leczenia biegunki pełzakowej jako środek antyseptyczny w zapobieganiu infekcji.

Czosnek chętnie stosowany w profilaktyce w celu zapobiegania chorobom. Ma on zdolność aby pobudzić układ limfatyczny, a tym samym uwolnić ciało od śluzów i toksyn - głównych przyczyn większości chorób

Stosuje się go by pobudzić krążenie, uregulować ciśnienie i podwyższył system obronny. Czosnek może pomóc zapobiec wielu wirusowym infekcjom w tym grypie. Jako naturalny probiotyk doskonale potrafi dostosować się do każdego wirusa grypy by walczyć z nim.
Skoncentrowane składniki czosnku w postaci olejku lub tabletki, są wiodącym w skutecznym hamowaniu bakteryjnego wzrostu infekcji.
Wyniki badań dowiodły, iż czosnek skutecznie hamuje wzrost dużej ilości prątków (Mycobacterium), z których najgroźniejsze dla człowieka to prątki gruźlicy (Mycobacterium tuberculosis) i prątki trądu (Mycobacterium leprae).

Studia prowadzone przez Dr. Eric Blok  wykazały, że czosnek obniża cholesterol, zapobiegnie skrzepom i zatorom we krwi, ochroni wątrobę lepiej, niż 45 różnych znanych leków.
Ponadto działa  oczyszczająco z toksyn, zabija pasożyty i robaki i chroni komórki przeciw wolnym rodnikom oraz przed promieniowaniem radioaktywnym np.  w radioterapii.
Przeciwdziała rozwojowi guzów nowotworowych, narośli czy mięśniaków.

Badania naukowe uwidoczniły, że ma zdolność, by zahamować wzrost raka spowodowany toksycznymi nitrozoaminy, powstałymi w wyniku spożywania szkodliwych pokarmów przetworzonych.
Rosjanie stosują regularnie czosnek jako naturalny probiotyk - forma antybiotyku bez skutków ubocznych.  Czosnek zawiera dużo cennych witamin i minerałów.

Jest bogaty we fosfor - podstawowy składnik dla funkcji mózgu i układu nerwowego (epilepja / padaczka, autyzm, schizofrenia, stwardnienie rozsiane i inne), stymuluje pracę hormonów, ochrania serce i komórki, wspomaga utrzymanie homeostazy -  kwasowo - zasadowego bilansu we krwi.

Potas, który też jest znaleziony w czosnku, może pomóc w zapobieganiu atakom serca,  w hipoglikemii, ochrania od drobnoustrojów bytujących w tkankach, wzmacnia śledzionę i wątrobę przeciw nieporządkom i wspomaga wydzielanie kwasu żołądkowego.

Czosnek jest bogaty w ceną siarkę, która ochrania komórki od toksyn, wzmacnia stawy, włosy i polepsza krążenie.

Selen, który pomaga sinemu systemowi obronnemu w organizmie, w grzybicy, w zatruciach metalami ciężkimi, w raku a szczególnie w raku płuc, jest też obecny w czosnku.

Czosnek zawiera beta karoten i witamina C - konieczne w leczeniu wiele infekcji.  Zawiera też wapń, magnez, sód, żelazo, mangan, german i złożone witaminy z grupy B.

Czosnek silnie wspiera naturalny system obronny walcząc przy tym z infekcjami. >>>Więcej na ten Garlic Caps>>>

Zobacz też informacje o czosnku :
http://faceci.com.pl/grzybica.html 
http://www.repix.ihe.pl/mal_inf_2_czosnek.html
 

O włączenia czosnku do ParaProteX zadecydowało jego silne działanie przeciw pasożytnicze, przeciwgrzybicze szczególnie  przeciw Candida Albicans,  a także lecznicze działanie na układ trawienny wspomagając leczenie biegunki, niestrawności, problemów z  pęcherzykiem żółciowym,  problemów śledzonej i wątroby, właściwości moczopędne pozwalające na szybkie wypłukanie toksyn z organizmu oraz z układu moczowo-płciowego. Czosnek też jest znany jako PROBIOTYK (naturalna forma antybiotyku) wspomagająca układ obronny ciała przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom patogennym oraz pasożytom.

Na temat czosnku artykul dr Katarzyny Gawrońskiej  tutaj >>>

=========================================

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA POWINNA TRWAĆ MINIMUM 3 MIESIĄCE DO PÓŁ ROKU, A W PRZYPADKU GRZYBIC NAWET DO ROKU CZASU,
- KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CZĘSTO, PYTAJ O ZESTAW WSPOMAGAJĄCY I PRZYSPIESZAJĄCY PROCESY OCZYSZCZANIA, O DAWKOWANIE I DIETĘ.


Cały zestaw do detoksykacji TUTAJ

Po intensywnej kuracji trwającej minimum 2 miesiące, powinna nastąpić przerwa w podawaniu ParaproteX, do którego powrócić należy w 4-tym miesiącu kuracji. W tym czasie powinno rozpocząć się kilkumiesięczna profilaktyka przecie nawrotowi inforkcji - podawac m.in.:
Garlic Caps z C 1000, Vital do grupy krwi, Liver Aid oraz inne dodatkowe produkty specjalistyczne.


NA CZAS KURACJI KORZYSTAJ Z NIŻSZYCH CEN KLUBOWYCH >>>

CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW

ŚWIATOWE SUPLEMENTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

*    *    *

FORUM     DYSKUSYJNE    DLA   CZYTELNIKÓW>>


ParaProteX <- składniki <- Proszek czosnkowy

 

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.