Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
 


CENNIK, ZAMÓWIENIA

OCEAN21

ALGI MORSKIE, ALOES, PAUDARCO, ŻURAWINA, WYCIĄG Z GREJFRUTA, BOGACTWO MINERAŁÓW

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER
POLINESIAN NONI


CHELATOTERAPIA
PROSTATA
RAK, NOWOTWORY
MIAŻDŻYCA
CUKRZYCA,
WRZODY,
ZAPARCIA,
DEPRESJA, STRES
NA POTENCJĘ
DIETA

ZGODNA Z GRUPĄ KRWI
SUPLEMENTY  DLA SPORTOWCÓW

 

Mangostan

ZENTHONIC

 
 
 
 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 

 
 
 

.

 
ParaProteX -> składniki -> berberys  składnik  ParaProteX


BERBERRY EXTRACT  jako składnik - ekstrakt w ParaProteX , zawarty jest w ilości 50mg W 1 tabl.
z maksymalną standaryzacjaą 
6% 
alkaloidów berberyny.

Berberys pospolity wspomaga leczenie:

.
Choroby infekcyjne i choroby skóry:

łagodzi zapalenie i infekcje układów  moczowego, żołądkowo-jelitowego i oddechowego oraz obszarów  takich jak zapalenie gardła, zapalenie zatok, nieżyt nosa, zapalenie oskrzeli i gruźlica, jak również candida (drożdżyca) infekcje skóry lub infekcja układu moczowo-płciowego w tym pochwy. W stanach gorączkowych obniża gorączkę i wspomaga układ immunologiczny. Może też mieć korzystne działanie na łuszczycę.

Biegunka
Berberys pospolity wspomaga leczeni biegunki. Kilku studiów zasugerowało, że berberys pospolity ulepsza symptomy szybciej niż antybiotyki ale może być mniej efektywny niż błonnik np. Nopalin, w uprzątaniu bakterii patogennych z jelit. Stosowany również w chronicznej biegunce, w infekcjach czerwonki i cholery.

Inne choroby:
Pleśnica (grzybica)
Zapalenie oskrzeli
Zatrucie pokarmowe
dysbakterioza, biegunka
Nieżyt żołądka, zgaga
żółtaczka
choroba pęcherzyka żółciowego
Zapalenie gardła, 
Łuszczyca
Zapalenie zatok
Gruźlica, czerwonka, cholera
Nadciśnienie
Reguluje i obniża gorączkę

Pobudza układ immunologiczny

Medyczne właściwości berberysu:

Berberys pospolity zawiera aktywne substancje -  alkaloidy berberyny, które w w najlepszych produktach osiągają standaryzacje 6%.
Produkty z berberysu nie zawierające dokładnego opisu na opakowaniu na temat standaryzacji i ilości alkaloidu berberysu, są podejrzane - mogą wcale nie zawierać tych ważnych,  biologicznie czynnych składników leczniczych, a tylko sam proszek berberysu.
 

Biologicznie czynne substancje  w maksymalnej ilości 6% - alkaloidy berberyny, zostały wykryte w berberysie i nadają się do zwalczania bakterii powodujących infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy powodujące infekcje układu moczowo-płciowego. Pobudzają działalność systemu immunologicznego i obniżają gorączkę. Berberys znajduje szczególne zastosowanie w oczyszczaniu wątroby i w regulowaniu jej funkcji.

Wskazania: gorączka (nawracająca i przerywana), powiększenie wątroby i śledziony, zapalenie spojówek, trądzik, czyraki, przewlekła czerwonka (bakteryjna lub amebowa), żółtaczka, zapalenie wątroby, cukrzyca.

Berberys pospolity
 botaniczna historia

Medyczne użycie  berberysu pospolitego zanotowano już w  starożytnym Egipcie, kiedy faraoni i królowe stosowali berberys  z nasieniem kopru do odpędzenia zarazy -  stosowali go na wszelkie zakażenia pasożytnicze i plagi tamtych czasów. Więcej >>>

W tradycyjnej medycynie ludowej, berberys pospolity został użyty, by leczyć biegunkę, zmniejszyć gorączkę, polepszyć apetyt, złagodzić chory żołądek i dodać energii jak również poprawić pozytywne nastawienie.
Berberys pochodzi z rodzimej Europy i znaturalizował się w Azji, znaleziony został w Nowej Anglii, na górach Pensylwanii i Wirginii, między skałami i w twardym, gruntach żwirowych. Kwitnie od kwietnia do czerwca. Owoce dojrzewają w czerwcu. Często sadzony w ogrodach, jest wysoko ceniony ze względu na piękne wiązki czerwonych jagód. Roślina jest ogólnie krzewem od 2 do 8 stóp wysokich. Spotyka się jednak przykłady drzew o wzroście 30 stóp żyjących ponad dwa albo trzy wieki.

=========================================

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA POWINNA TRWAĆ MINIMUM 3 MIESIĄCE DO PÓŁ ROKU, A W PRZYPADKU GRZYBIC NAWET DO ROKU CZASU,
- KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CZĘSTO, PYTAJ O ZESTAW WSPOMAGAJĄCY I PRZYSPIESZAJĄCY PROCESY OCZYSZCZANIA, O DAWKOWANIE I DIETĘ.

NA CZAS KURACJI KORZYSTAJ Z NIŻSZYCH CEN KLUBOWYCH >>>

CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW

 

ŚWIATOWE SUPLEMENTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

*    *    *

FORUM     DYSKUSYJNE    DLA   CZYTELNIKÓW>>


ParaProteX <- składniki <- berberys

 

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.