Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
   

Inne hity firmy CaliVita International

 

 
 
 
   

Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy

 

 
 
 
   

ZENTHONIC

Mangostan

STANY ZAPALNE, DEPRESJA, GUZY I CYSTY, NOWOTWORY, RAK, CHOROBY MÓZGU I UMYSŁOWE, CHOROBY OCZU. ANTYOKSYDANTY

 
 
 
 

 

 

 

 

ALGI, ALOES, PAUDARCO, ŻURAWINA, WYCIĄG Z GREJFRUTA, BOGACTWO MINERAŁÓW

OPUCHLIZNA, STANY  ZAPALNE W ORGANIZMIE, ZAPALENIE JELIT, MIGDAŁKÓW, ZATOK WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY, POWIĘKSZENIE WĘZŁÓW CHŁONNYCH, CHŁONIAK, BIAŁACZKA, ANEMIA ZŁOŚLIWA, NOWOTWORY, RAK, GUZY, ZAINFEKOWANE RANY,
OCHRONA KOMÓREK  W CUKRZYCY, RETINOPATIA CUKRZYCOWA, STOPA CUKRZYCOWA, OWRZODZENIA PODUDZI, GRZYBICA POCHWY

 

 

POLINESIAN NONIOdwiedź witrynę o Noni - SUPER
RAK, NOWOTWORY, CUKRZYCA, BIAŁACZKA, NADCIŚNIENIE, CHOROBY SERCA, MIAŻDŻYCA, ZAKAŻENIA, ZAPALENIE MIGDAŁKÓW, ZATOK, STAWÓW, ARTRETYZM, WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY, MIGRENA, BÓLE I ZAWROTY GŁOWY, PROBLEMY PŁCIOWE (IMPOTENCJA, NIEPŁODNOŚĆ)

 


CHELATOTERAPIA, ANTYOKSYDANTY, MULTIWITAMINY, FITOHORMONY, CENNIK PRODUKTÓW

PROSTATA, GRZYBICA,
RAK, NOWOTWORY
, CUKRZYCA, ZESTAW CHORÓB, OPISY PRODUKTÓW NATURALNYCH CALIVITA I ICH DZIAŁANIA

 

 

 

 

 

CALIVITA INTERNATIONAL
OPISY NATURALNYCH PRODUKTÓW, CENY DETALICZNE I KLUBOWE, ZASADY ZAKUPÓW W KLUBIE CALIVITA, FORMULARZE ZAMÓWIENIA

 

 

 

 

 

www.mangostan.pl

 

 

 

 

 

http://www.najlepszesuplementy24.pl

 

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

www.noni.com.pl

 

Blog renatazarzycka.pl

 

 

 

 

 

 

UWAGA!

Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy.
Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat.

Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od naszych Klubowiczów stosujących suplementy CaliVita - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) - zapytaj specjalistów w zakresie suplementów
tutaj >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

 SŁOWNIK - znaczenie nowych wyrazów w medycynie i żywieniu  


 Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia Probiotyki Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.   subskrypcja
 ZENTHONIC
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Ocean21
Noni  Śmiertelna bakteria   Klub CaliVita
Sklep Internetowy


CHOROBY >>> Grzybica (drożdżaki, Candida albicans)

"Z punktu widzenia problemów zdrowotnych,
trzecie tysiąclecie będzie okresem grzybic i alergii.
 Spróbujcie mi uwierzyć, a ja wyprzedzę epokę."

 - dr Josef Jonas " Zagadki Zdrowia"

Spis treści:
1/ Epidemia grzybicy
2/ Listy od naszych czytelników
3/ Selen - grzybobójca
4/  OXYMAX - stabilizowany tlen na ratunek przeciw infekcji grzybiczej!
5/ Pasożyty i grzybica - przyczyną alergii i astmy
6/ Krem IntiMoments łagodzący swędzenie i pieczenie miejsc intymnych


Epidemia grzybicy

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje - epidemia grzybicy na świecie przybiera coraz większe rozmiary. Kłopoty z jej opanowaniem mają nawet kraje wysoko rozwinięte. Zła sytuacja panuje także w Polsce: co 4 mieszkaniec naszego kraju jest zainfekowany grzybicą, a co 5 ma grzybicę paznokci.

W Polsce prawie co druga osoba cierpi na grzybicę stóp, a co czwarta na grzybicę płytek paznokciowych - alarmuje prof. Roman Nowicki - dermatolog, wenerolog i alergolog z Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku.

    Grzybice jelit, alergie pokarmowe bądź też pseudoalergie - oto przyczyny praktycznie wszystkich stanów zapalnych i chorób oraz nawrotów stanów zapalnych migdałków czy ucha środkowego u małych dzieci oraz wielu zawrotów głowy, migren lub szumów w uszach u osób starszych. Często ciągle nawracające choroby prowadzą do ścisłego powiązania z jedną ich przyczyną - z gruźlicą, którą przebył ktoś z wcześniejszych przodków.

Również wiele alergii na grzyby np. Candida bytujące w organizmie, a szczególnie na mykotoksyny, są dużo częstsze, niż się ogólnie przypuszcza. Stąd walka z pasożytami jest postawiona na pierwsze miejsce
 - ParaProteX (zioła) podawany jest jako kluczowy w alergii tak jak Spirulina Max (glony), czy kluczowy OCEAN21 (algi, aloes, paudarco) czy tez OXYMAX.

Mykotoksyny  wyzwalają burzę wolnych rodników stąd tak pomocna w leczeniu alergii okazuje się silna ochrona antyoksydacyjna - antyoksydanty -   Mega Protect , Pro SeleniumZenthonic, (owoc mangostanu),  C PLUS (bioflawonoidy i kwercetyna) - to bogactwo antyoksydantów. Niezbędna jest również naturalna witamin C z róży:  C 500, C 1000 w zwiększonych dawkach ( 3-6 gram dziennie w alergii i grzybicy)

Alergolodzy koncentrują swoją uwagę na grzybach bytujących w pomieszczeniach zamkniętych lub w środowisku naturalnym, zapominając o grzybach wewnątrz organizmu, które występują u blisko 80% populacji. Ale w większości stawianych diagnoz lekarskich, na temat grzybów "ani widu, ani słychu", a pacjent leczony dalej,   często choruje coraz intensywniej...

Listy od  naszych czytelników

Jest rzeczą powszechnie znaną, że przeciętny lekarz najchętniej spogląda na wierzchołek góry lodowej. Dzięki takiej ignorancji chorób infekcyjnych czy też braku wiedzy, wiele osób latami nie może wyleczyć się z grzybicy. Oto kilka historii osób piszących do nas listy:

"Od ponad roku choruję na nawracające infekcje narządów rodnych. Ginekolog leczy mnie na krótki czas, ale infekcje wracają i powtarza, że:  "o... znów infekcja" - i już . Nie wiem co robić. Odczuwam straszny dyskomfort. Ciągły ból, suchość i swędzenie. Bardzo utrudnia mi to życie i radość dnia codziennego. Już tracę nadzieję na wyzdrowienie. Co mogłoby mi pomóc". Więcej>>>

*  *  *

"Chciałabym o swoich dolegliwościach i poprosić o pomoc, jak leczyć się inaczej niż proponują nam lekarze.
 
 Mam 20 lat, moja pani dr ginekolog, powiedziała że mam stan zapalny pochwy i początkowe stadium grzybiczne i dostałam mnóstwo leków chemicznych, które zażyłam, ale nie  wyleczyły mnie do końca, tylko pogorszyły moje samopoczucie, wątroba moja chyba ma dość tej chemii!

Oprócz tego często mam infekcje moczowe , niską odporność organizmu i nawracającą się anemie.
Chciałabym jeszcze tylko dodać , ze zażywam tabletki antykoncepcyjne Cilest, które też nienajlepiej wpływają na moją wątrobę.

Jak mogłabym zacząć się leczyć "bardziej zdrowo"?

Czy jest jakiś na to sposób?
Czy kuracja probiotykami jest skuteczna i czy nie przyczyni się ona do obniżenia skuteczności działania tabl. antykoncepcyjnych???
Proszę o pomoc..." Więcej>>>

*  *  *

Może Wy mi pomożecie . Mam 52 lata 10 lat temu przeszłam operacje onkologiczną usunięcia wszystkich narządów rodnych.

Następnie były naświetlania i rad. Wszystko zakończyło się bardzo pomyślnie ale po pół roku od naświetlań zrobiła mi się mała ranka przy wejściu do pochwy na wargach sromowych. Nie było to z początku bardzo dokuczliwe ale też się nie chciało zagoić. Po czasie zaczęło się jednak pomału powiększać. Do dnia dzisiejszego jestem w stałym leczeniu. Rany zrobiły się dwie , są bardzo bolesne. W laboratorium mikrobiologii po każdym leczeniu robię badania i cały czas są te same bakterie w pochwie i obu rankach: STREPTOCOCCUS AGALACTIE , ESCHERICHIA COLI , STAPHYLOCOCCUS AUREUS.

Przeszłam już wszystkie leczenia antybiotykamizioła i maści a obecnie kończę auto szczepionkę. Niestety nie ma żadnej poprawy. W tej chwili  bardzo już cierpię fizycznie a psychicznie jestem załamana. Będę bardzo wdzięczna za każdą radę i pomoc." Więcej>>>

*  *  *

"W młodości dużo chorowałam i brałam wiele antybiotyków. Po latach miałam poważne problemy z grzybicą pochwy oraz skóry. Leczyła swoja chorobę i przez wiele lat stosowałam wiele lekarstw tych od lekarza. Mój problem pogłębiał się coraz bardziej. Pewnego razu w Internecie znalazłem wspaniały materiał na temat moich chorób i zrozumiałam skąd bierze się ten problem, że tak ciężko wyleczyć mi się z grzybicy. Zrozumiałam, że metody jakimi leczono mnie do tej pory są zupełnie sprzeczne z prawami natury. Nigdy się nie wyleczę chodząc do lekarza i stosując leki chemiczne! - pomyślałam. Muszę sama zacząć robić coś w tym kierunku. Bardzo pomógł mi materiał na stronach:
www.noni.com.pl/acidophilus_mikroflora.html  oraz inne strony , które tam znalazłam, a dotyczące przyczyn mojej choroby i tego dlaczego stała sie ona przewlekła i nieuleczalna.

Teraz po terapii probiotykami  jestem zdrowa i nie odczuwam przykrych dolegliwości. Nie choruje tez już często, a wirusy grypy wcale mnie nie dopadają. udało mi się dzięki tej terapii wzmocnić mój system odpornościowy.

Stosowałam liofilizowanym sokiem z noni - ten najlepszy, który zawiera surowy owoc noni z całym swoim bogactwem enzymów. Do tego podawano mi niezbędny w grzybiczych problemach AC Zymes, który brała w ilości zaleconej 1 kapsułka na 10kg jako skuteczną dawkę leczniczą. Do tego dodatkowo C PLUS - idealna na kobiece problemy z candida oraz Chelated Zinc - silnie wzmacniający odporność i walczący z drożdżakami.
Już w pierwszym miesiącu widziałam wyraźną poprawę stanu zdrowia.
Jednak w wielu konsultacjach telefonicznych i e-mail, dowiedziałam się na czym polega moja choroba, jakie sa jej przyczyny i to, że z grzybica walczy się długo - nawet do roku czasu. Może ona nie dawać już oznak obecności w organizmie, jednak jej zarodniki potrafią bytować do 2 lat w zakamarkach ciała. rozumiałam, że kuracja ta to nie jest tydzień czy miesiąc, ale nawet 3 do 6 miesięcy, a ja muszę wytrwać. 
Po wstępnej kuracji oczyszczającej oraz przywróceniu organizmowi równowagi, podano mu kolejny produkt - ParaProteX. To drugi etap mojej kuracji.
Wraz z AC Zymes brałam ParaProteX. Do lepszego i szybszego oczyszczania dodałam jeszcze NOPALIN. teraz moje jelito - wcześniejsze siedlisko rozwoju grzybicy i innych chorobotwórczych drobnoustrojów, jeszcze bardziej było posprzątane. Nopalin zabierał też wiele toksyn, które wyciągał z komórek ParaProteX. dzięki temu uniknęłam zawrotów głowy czy wyprysków skórnych, jakie czasem zdarzają się w intensywnej kuracji oczyszczającej, jeśli ktoś ma bardzo zainfekowany organizm, a jelito i nerki źle pracują.

Po tym etapie była już bardzo widoczna reakcja - zeszła nawet grzybica z palców, a skóra przestała mnie swędzieć.
Pozostała jeszcze długa profilaktyka AC Zymes, z którym chyba nie będę się rozstawać, gdyż jest bardzo wartościowym i niezbędnym produktem dla zdrowia. Dodatkowo stosuje małe dawki NOPALIN, w celu czystości jelita oraz w sezonie jesienno zimowych dodaje sobie VIRAGO na wirusy i profilaktycznie na grzyby oraz drobnoustroje. czasem wymiennie biorę ImmunAid - również wspaniały na grzybice i szczególnie w przewlekłych stanach infekcyjnych oraz przeziębieniowych. Ciągle mam tez w apteczne Garlic Caps (niezwykły czosnek chiński o silnej mocy działania na wirusy) i naturalną witaminkę C 500. Lubię też moją multiwitaminę VITAL A, gdyż mam grupę krwi A, a to oznacza znacznie słabszą odporność niż np. u osób z grupa krwi "O" lub "B".
Mam wiele koleżanek, którym poleciłam już te terapię i one również są z niej bardzo zadowolone i to nie tylko przy leczeniu grzybice, ale również gronkowca, pasożytów lambli oraz bólów głowy i stawów.  Jedna z nich wcześniej nie mogła utrzymać ciąży i kilka razy nawet poroniła. Po konsultacji ze specjalistami od suplementów CaliVita (patrz. Kontakt), zalecono jej odstawienie sztucznych hormonów, po których nie widziała żadnego pozytywnego efektu, polecono oczyszczenie organizmu z chemicznych środków i zwrócono uwagę właśnie na przyczyny jej problemów - to była grzybica! Ponieważ nie miała ona większych dolegliwości, nie leczyła się w ogóle na te przypadłość. Już po wstępnej kuracji POLINESIAN NONI, AC Zymes, Chelated Zinc, Garlic caps oraz dodatkowo na pobudzenie właściwej pracy hormonów otrzymała fitohormony  - roślinne hormony -  zioła VITAWOMEN. Po dwóch miesiącach już była w ciąży, która przebiegła w doskonałej formie (mimo kilku wcześniejszych poronień) , a jej dziecko urodziło się silne i zdrowe.
często tylko w pracy i na spotkaniach zadajemy sobie z dziewczynami pytanie, dlaczego nasi lekarze leczą nas zupełnie inaczej, a kiedy nawet nasza koleżanka zwróciła się do ginekologa z pytaniami czy grzybica może być sprawcą jej poronień, to została wyśmiana i zalecono jej pilnowania terapii hormonalnej...

Obecnie, w celu profilaktyki anty-grzybiczej oraz antynowotworowej, stosuję również w codziennej diecie najnowszy suplement - OCEAN21.
Jest  dwa razy silniejszy w działaniu niż nawet najlepszych sok NONI! OCEAN21 to wspaniała ochrona wszystkich narządów wewnętrznych  - pobudza ruch soków w organizmie oraz przepływ energii, a tym samym zapobiega zastojom toksyn w komórkach oraz ich fermentacji, która wpływa na ich degeneracje i chorobę w tym nowotwory.
OCEAN21 to moja dzisiejsza dieta codzienna oraz zdrowie na długie lata i opóźnione procesy starości. Poszukaj informacji na ten temat tutaj oraz na http://www.najlepszesuplementy24.pl

Ale jest jeszcze jedna ważna sprawa!
Efekty były tak znakomite, bo zastosowałyśmy dietę zgodną z naturą - naszą indywidualną grupą krwi oraz ścisłe wskazówki dotyczące pewnych ograniczeń.
Zgodnie z zaleceniami żywieniowymi na www.gronkowiec.pl/dieta.html  każda z nas skutecznie pozbyła się swoich problemów, czego i wam gorąco życzę."

   Wdzięczna klubowiczka CaliVita  - Dorota z Wrocławia

*  *  *

"Na Państwa stronie internetowej znalazłam wypowiedz jednej z Klubowiczek, którego dzięki produktom Calivita i odpowiedniej diecie wyleczyła się z grzybicy.

Moja historia choroby jest podobna. W dzieciństwie dużo chorowałam na zapalenie oskrzeli, przyjmowałam antybiotyki, miałam alergie pokarmowa, przeszłam salmonelle, miałam tez astmę oskrzelową. Wszystkie choroby przeszły wraz z wiekiem dojrzewania. Ale widzę ze teraz dopiero odczuwam ich skutki, mam zaburzenia hormonalne, kilka lat temu wykryto u mnie grzybice przewodu pokarmowego (lekarka przepisała mi miedzy innymi Orungal), teraz grzybica przewodu pokarmowego powróciła, a dodatkowo miałam grzybice pochwy (nie mam już jej objawów) i mam grzybice skory (na łydkach). Oczywiście byłam u lekarza i znowu dostałam Orungal, maść Clotrimazolum, zakupiłam też mydło propolisowe i AC Zymes. Przez miesiąc zauważyłam duże postępy, ale kiedy skończyłam stosowanie Ac Zymes grzybica skory powróciła i znowu co wieczór odczuwam swędzenie. Staram się nie jeść cukru, choć jak wiadomo węglowodany znajdują się w wielu produktach. Lekarka zaleciła mi tzw. dietę optymalna, ale nie mogę się do niej przekonać. Jaka kuracje polecili by mi Państwo?

Próbowałam wejść na Państwa stronie na E-recepty, ale niestety wyskakują mi błędy na stronie i nie mogę otworzyć linków. Mam zamiar zapisać się do Klubu ale chciałabym najpierw wiedzieć jakie leki według Państwa powinnam zastosować, tak żebym mogła wycenić ile mnie to wyniesie (mam 23 lata, studiuje i nie jestem na razie samodzielna finansowo, tak wiec decyzje co do zakupu musze podjąć z rodzicami). Wiem ze leczenie będzie długotrwale a później będę musiała stosować leki profilaktycznie, dlatego właśnie chce wiedzieć ile pieniędzy trzeba na to przeznaczyć." Więcej>>>

*  *  *

Na wstępie serdecznie pozdrawiam. Mój e-mail oznacza oczywiście że mi niestety lekarze nie potrafią pomoc :(   Mój problem dotyczy grzybicy pochwy.

 Od pół roku grzyby atakują mnie regularnie co miesiąc przed miesiączka. Wcześniej też miałam takie
problemy, jednak chorowałam co 3-4 miesiące od ok. 4 lat. Od 9 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne od ginekologia i być może one są powodem tego, że dostaje grzybice regularnie co miesiąc (czasami zdarzało się nawet 2 razy w miesiącu, Jednak najczęściej pojawia się kilka dni przed miesiączką.
Lekarzy miałam już 3-ech i nie mam więcej siły i zaufania do kolejnego. Zdecydowałam się sama jakoś się tego pozbyć i tak szczęśliwie znalazłam Was.

Brałam już standardowo Clotrimazolum - tabletki dopochwowe i krem, Orungal.

Zawsze mi to pomagało i tłumiło dolegliwości, jednak choroba zawsze wracała.

Sama też już bardzo dużo zrobiłam dla zdrowia: pościel, ręczniki, bieliznę piorę osobno  z dodatkiem specjalnego płynu zabijającego wszelkie bakterie i grzyby, ponadto podobnym płynem dezynfekuje toaletę, wannę itp., po każdej grzybicy zażywam przez kilka dni Lactovaginal, pije codziennie 0,5l jogurtu (!), do higieny intymnej używam płynu ginekologicznego z kwasem mlekowym, nie korzystam nigdy z publicznych toalet, saun, basenów itp. zaznaczam też że mój partner nigdy nie miał takiego problemu i za każdym razem leczył się razem ze mną, a jednak mimo moich wszystkich zabiegów ta okropna choroba powraca :(  :(  :(

Jeżeli takie informacje są też potrzebne to mam 22 lata i bardzo rzadko biorę antybiotyki. Od kilku miesięcy nie zażywałam ich w ogóle. Nie mam także problemów z bólami głowy, brzucha itp. Jedyna moją dolegliwością są grzybice...

*  *  *

----- Original Message -----
 Sent: Tuesday, September 16, 2008 5:30 PM

  
  Witam Pani Renato, (niestety) pisze do Pani raz jeszcze. Około 2 lata temu wyleczyłam sie dzięki Pani z grzybicy, która męczyła mnie ponad rok. od czasu zakończenia terapii, a minęło już wiele wiele miesięcy, nie zachorowałam ani razu! jestem Pani za to bardzo wdzięczna i korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować!
  dzisiaj pisze do Pani z innym problemem. moja sytuacja jest tym razem bardziej skomplikowana, ale spróbuje ja najlepiej jak umiem opisać... 
   ... z góry dziękuję za konsultacje i czekam na list od Pani,  pozdrawiam Ewelina Sz. ,  Berlin - Germany

Więcej listów i historii tutaj>>> oraz  tu>>>

Cennik>>        Zamówienia>>      Sklep Internetowy>>


Selen - grzybobójca

Zespół Kliniki hematologicznej w Krakowie dowiódł, że selen unieczynnia aflatoksyny i tym samym chroni komórki prze rakotwórczym działaniem tych trucizn - mykotoksyn. Ponadto selen wpływa niszcząco
na pleśnie, które je produkują.

Szczegóły na temat aflatoksyny tutaj - link:
http://www.gronkowiec.pl/aflatoksyna.html 

W przypadku wilgotnego lata lub złego wysuszenia ziarna, ziarno może ulegać skażeniu pleśniami Aspergillus flavus i inne. Co jakiś czas słyszymy komunikat o tego typu zakażonej mące. Może wówczas to skażenie żywności stać się bardzo groźne dla zdrowia ludzi i zwierząt.


Więcej na temat szkodliwych mykotoksyn - link:
http://www.gronkowiec.pl/mikotoksyny.html

W tym okresie np. mokrego lata celowe byłoby uzupełnienie działań dietetycznych, polegające na dostarczeniu organizmowi więcej ochronnych antyoksydantów w postaci pożywienia i suplementów
zwierających selen, witaminę E, C i inne np. w postaci Mega Protect lub multiwitamin - spis tutaj -
link: http://www.najlepszesuplementy24.pl


Podobna sytuacja może powstać, gdy zbiory ziemniaków ulegną skażeniu pleśnią w wilgotnych warunkach. Dla przykładu, grzyby Phitophtora infestans, Synchytrium endobioticum - to zaraza ziemniaczana. Pleśnie te wytwarzają silna toksynę, która ma właściwości uszkadzające tkankę mózgu. Zaraza ziemniaczana często występowała w Irlandii, gdzie kartofle stanowiły podstawę pożywienia. Statystyka wykazała, że w Belfaście anomalie mózgowe były siedmiokrotnie częstsze niż w Londynie. Dotyczyły one przede wszystkim dzieci, które rodziły się martwe, bez mózgu, z różnymi uszkodzeniami tkanki mózgu itd.. Kobiety będące w ciąży spożywały widocznie wiele zapleśniałych ziemniaków.

Więcej na temat naturalnej formy selenu -  selenometioniny tutaj>>

UWAGA!!!

"Epidemiologia i ewolucja kliniczna zakażeń grzybiczych u dzieci po przeszczepieniu szpiku" - dr Katarzyna Juszczak

"Szerokie zastosowanie fluconazolu w profilaktyce zakażeń grzybiczych może prowadzić do wzrostu częstości występowania gatunków Candida crusei i Candida glabrata opornych na fluconazol -  to ryzyko wystąpienia potencjalnie śmiertelnych inwazyjnych zakażeń grzybiczych u ciężko chorych np. po przeszczepie szpiku kostnego.

Promotor pracy - prof. dr hab. Alicja Paulina Chybicka
Jednostka, w której wykonano pracę: Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocław
dane - Badania naukowe (SYNABA II)
identyfikator rekordu:  sn79763>>

Cennik>>        Zamówienia>>      Sklep Internetowy>>


OXYMAX - STABILIZOWANY TLEN
NA RATUNEK PRZECIW  GRZYBICY!!!

,,W ostatnich latach zauważamy, że coraz więcej osób ma problemy z nadmiernym wzrostem grzybów zwanych Candida albicans. Choroba ta ma swoje korzenie we względnie łatwym niedoborze tlenu w organizmie, co czyni że stabilizowany tlen jest dziś doskonałym pomocnikiem w skutecznym leczeniu tych problemów. Ludzie z kandydozą mają również zaburzony system immunologiczny zwłaszcza, jeśli byli leczeni antybiotykami.

 Z informacji dostarczonych przez dietetyków, lekarzy i pacjentów stosujących stabilizowany tlen podczas leczenia Candida, wydaje się, że jest on bardzo skutecznym suplementem. W niektórych przypadkach należy stale stosować stabilizowany tlen przez okres od 3 do 4 miesięcy (czasami nawet dłużej), w celu eradykacji uogólnionej kandydozy. Obok ParaproteX, OxyMax skutecznie wspomaga usunięcie infekcji grzybiczej.''  

 - prof. Valyeria Szedfla-Vadocz


Więcej>>

"Moje doświadczenia w walce z grzybicą i bakteriami chorobotwórczymi"
 
CALINews nr 11, Wrzesień 2003

"Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną. Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu. Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka. Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne.

U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit. Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen.

Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach. W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła.
Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach.
Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych. Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany.

 - dr Lin Clark

ZAMÓWIENIA >>

Więcej na temat tlenu oraz płynnego stabilizowanego tlenu OXYMAX - link:
http://www.faceci.com.pl/oxymax_tlen.html
http://www.faceci.com.pl/oxymax.html
http://www.faceci.com.pl/tlen.html
http://www.faceci.com.pl/tlen_gaz.html
http://www.faceci.com.pl/tlen_zycie.html


Pasożyty (m.in.: lamblie, owsiki, włosogłówka, glista ludzka) i grzybica - przyczyną alergii i astmy.

W Polsce inwazja owsików sięga 95% ludności, włosogłówki - 80%, glisty - 50%, zakażenie lambliami już u niemowląt dochodzi do 80%. Zarobaczenie, grzybica (candida albiensis) i zakażenia pierwotniakami lamblia, daje uboczne efekty w postaci np. alergii, chorób typu łuszczyca, cukrzyca, nerwice, psychozy i cykliczne choroby psychiczne, bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa, zespół permanentnego zmęczenia oraz słabej odporności na zakażenia wirusowe i bakteryjne... Więcej>>

Cennik>>        Zamówienia>>      Sklep Internetowy>>


 Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
Zakażenie   Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia Probiotyki Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.   subskrypcja
 ZENTHONIC
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Ocean21
Noni  Śmiertelna bakteria   Klub CaliVita
Sklep Internetowy

 


SZKODLIWE TOKSYNY GRZYBÓW>>>

Wpisz się do bezpłatnej SUBskrypcji

- zawiadomimy Cię o nowościach w naszym serwisie.

Artykuły archiwalne tutaj >>>

Zobacz nasze opracowanie  NEWSLETTER na temat grzybów w organizmie   TUTAJ

SONDA

Co wiesz na temat antybiotyków?

Antybiotyki zabijają bakterie (więcej>>)
Antybiotyki zabijają wirusy  (więcej>>)

Nadmiernie stosowane antybiotyki mogą spowodować SEPSĘ

Antybiotyki zawsze stosujemy przy katarze i przeziębieniu
Antybiotyki to lekarstwa na nieżyt żołądka i jelit (więcej>>)
Antybiotyki są zupełnie bezpieczne  (więcej>>)
Antybiotyki to silniej działająca forma aspiryny (więcej>>)

Penicylina to nie antybiotyk (więcej>>)

Częsta antybiotykoterapia powoduje szereg chorób
U dzieci do 5 roku życia powinno się unikać częstego podawania antybiotyków z uwagi na potrzebę wzmacniania ich naturalnych sił obronnych i uczenie go obrony przed infekcjami na długie lata życia.

Jeśli masz problem - pomożemy Ci w jego rozwiązaniu
napisz do nas - Kontakt


Krem IntiMoments łagodzący swędzenie i pieczenie miejsc intymnych
 

Skutecznie nawilża  intymne miejsca (również okolice odbytu). Zapobiega swędzeniu, pieczeniu, podrażnieniom, otarciom...

W naszym życiu może pojawić się wiele czynników, które mogą zakłócać kontakty intymne, m.in.: grzybica penisa, pieczenie, bolesność i nieprawidłowy poziom wilgotności okolic intymnych, upławy, problemy cytologiczne, gronkowiec lub wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) szyjki macicy, swędzenie odbytu ( również u dzieci). Najczęściej jest to spowodowane wahaniem się poziomu hormonów, zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy, noszeniem zbyt obcisłej bielizny u obojga płci, ciągłym stresem lub przyjmowaniem niektórych lekarstw (np. antybiotyków) w tym środków antykoncepcyjnych. Dlatego też, w powyższych przypadkach pomocnym może okazać się zastosowanie produktu IntiMoments.

IntiMoments to nawilżający krem intymny przeznaczony do codziennej pielęgnacji okolic intymnych stworzony na bazie składników pochodzenia naturalnego. Krem nawilża i w znacznym stopniu chroni miejsca intymne przed nieprzyjemnych odczuciem pieczenia, swędzenia i suchości.

IntiMoments to probiotyk dopochwowy - utrzymuje prawidłowe kwaśne pH środowiska pochwy, które sprzyja rozwojowi pałeczek kwasu mlekowego, a jest niekorzystne dla rozwoju grzybów i bakterii chorobotwórczych.

Naturalne składniki kremu koją podrażnienia skóry, jak również zwiększają jej elastyczność.

Codziennie stosowanie kremu (początkowo 2 razy dziennie), może wspomóc utrzymanie zdrowia i prawidłowego nawilżenia okolic intymnych, sprawić, by skóra była jedwabista, gładka, jędrna. Więcej na ten temat tutaj>>

CHOROBY <<< Grzybica (drożdżaki, Candida albicans)

 

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.