Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
   

 

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

 

 

 

 
 
 
 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

   Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia Probiotyki Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.   subskrypcja
 ZENTHONIC
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Ocean21
Noni  Śmiertelna bakteria   Klub CaliVita
Sklep Internetowy

 

Sposób na przeżycie

Aby zrozumieć, jak dochodzi do zakażenia gronkowcem, trzeba bliżej poznać te sprytne, chciałoby się wręcz powiedzieć inteligentne, bakterie. Oczywiście takie określenia są w ustach naukowca nieuprawnione, ale na użytek naszego wywodu pozwólmy sobie na to porównanie, mając przede wszystkim na myśli gronkowca złocistego - Staphylococcus aureus - należącego do najbardziej chorobotwórczych gatunków wśród tych bakterii.

Wiemy, że bakterie rozmnażają siębezpłciowo, ale też jeśli jest napotkają na niekorzystne dla nich środowisko - giną. Jendka zanim wygina zupełnie, czy to po antybiotykach ( często są na nie oporne) czy też po ziołowych składnikach np. z ParaproteX, wcześniej musza zabezpieczyć przetrwanie gatunku w środowisku i... wytwarzają kolejne pokolenie w postaci przetrwalników (wyobraź sobie ziarenka zboża znalezione w piramidach egipskich, które można było posiać nawet za 2 tysiące lat).

W formie przetrwalnikowej, bakterie są w stanie przetrwać nawet do 50 lat. Dlatego czasami tak rudno jest się pozbyć skutecznie infekcji, ponieważ nic nie robimy z usuwaniem toksyn wydalinach z bakterii, które zanieczyszczają środowisko wewnętrzne organizmu sprzyjając toksemii i osłabianiu układu obronnego, a także, nic nie robimy, aby wzmocnić układ obronny podając np. C 1000, Garlic Caps oraz dbając o czystości przewodu pokarmowego (podamy Nopalin lub Green Care) i pierwszą ochronę  - mikroflorę - AC Zymes, która jest w dużym stopniu również odpowiedzialna za nasze zdrowie i układ obronny. Stan zdrowia organizmu na tak wysokim poziomie , zabezpiecza nas nie tylko przed ponowna aktywacją przetrwalników gronkowca, czy też innych bakterii i wirusów, ale również sprzyja regeneracji i zdrowemu rozmnażaniu się komórek, utrzymuje tkanki i narządu w znacznie młodszym wiekowo wyglądzie i funkcjonowaniu, niż wskazuje na to nasza metryka wiekowa.
Stad mówi się, że dzięki odpowiednim składnikom i wiedzy na ten temat, możemy znacznie spowolnić procesy starzenia się organizmu względem swojego wieku, albo je znacznie przyspieszyć i w wieku 40 lat mieć np. serce 60-latka.

Czego nie powie Ci Twój lekarz?

Chorobotwórczość bakterii uwarunkowana jest obecnością czynników związanych z komórką, jak również toksyn i enzymów wydzielanych z niej na zewnątrz, czy wyzwalanych podczas jej rozpadu. Właśnie te toksyny zatruwają organizm bardziej szkodząc niż sama bakteria. Dlatego tak ważnym z pierwszych kroków leczenia wszelkich stanów chorobowych jest OCZYSZCZANIE ORGANIZMU. Więcej na ten temat www.noni.com.pl/oczyszczanie.html

Oczyszczanie podczas stosowania ParaproteX  tutaj:
http://www.gronkowiec.pl/oczyszczanie.html

Co to jest toksemia i dlaczego warto rozumieć to zagadnienie i mądrze radzić sobie z chorobami?
Szczegóły na temat TOKSEMII m.in. tutaj:

Wyjdź z labiryntu - http://www.faceci.com.pl/subskrypcja2.html

Czy antybiotyki i szczepionki są najlepszym lekarstwem? http://www.faceci.com.pl/subskrypcja6.html

Jak ominąć antybiotyki? - http://www.faceci.com.pl/subskrypcja3.html

W. von Goethe: "czego człowiek nie rozumie, tym nie włada" 
http://www.faceci.com.pl/subskrypcja4.html

Przeczytaj również artykuł o lawinie wolnych rodników podczas stanów zapalnych wywoływanych zakażeniem bakteryjnym bądź wirusowych i jak sobie z tym w prosty sposób radzić, podając odpowiednio większe dawki suplementów w tym szczególnie witaminy C z owocu dzikiej róży - informacja w artykule ,,Sekret witaminy C '' dr Robert F. Cathcart . Szczegóły tutaj - punkt nr 4:
http://www.faceci.com.pl/subskrypcja8.html


Kiedy antybiotyki działają "za dobrze" >>>

 

SŁOWNIK - znaczenie nowych wyrazów w medycynie i żywieniu

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.