Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
 

Inne hity firmy CaliVita International

 
 
 
    Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
   

 

 
 
 
 

 

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

www.noni.com.pl

 

www.mangostan.pl

 

www.suplementy-online.eu

 

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

www.noni.com.pl

 

 

http://www.biosila.pl/

 

www.gronkowiec.sos.pl

 

 

 

 

UWAGA!

Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy.
Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat.

Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od naszych Klubowiczów stosujących suplementy CaliVita - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) - zapytaj specjalistów w zakresie suplementów
tutaj >>>

 

 

 

 


Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

   Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
  Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia   Probiotyki    Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.    subskrypcja  
  Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Ocean21Noni
ZENTHONIC  Śmiertelna bakteria  TOKSYNY  Klub CaliVita 

Oczyszczająca kuracja z pasożytów, grzybów i bakterii chorobotwórczych

Obecność pasożytów LAMBLIe, GLISTy, OWSIKI , TASIEMIEC, PRZYWRY I INNE ROBAKI, jak również bakterie chorobotwórcze (gronkowiec, paciorkowce, clostridium, salmonella, E.coli, schigella i inne) i szczególnie drożdżaki (grzybica jelit, płuc, candida, drożdżaki pochwy i innych narządów), może być przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym, astmy lub ich nasilania.

Aby skutecznie wytępić pasożyty, kuracji muszą się poddać wszyscy członkowie najbliższej rodziny chorego dziecka oraz domowe zwierzęta!


Kuracja profilaktyczna:

AC-Zymes -  1 do 3 kapsułek podawanych dzienne na czczo w zależności od wieku (1 kapsułka na 30kg masy ciała);
Nopalin  -  1 do 3 tabl. dziennie w zależności od regularności wypróżnień oraz masy ciała  między posiłkami (1 tabl. na 30kg masy ciała);
ParaProteX - podawany jako profilaktyka 1 do 3 tabl. jak wyżej dziennie lub wymiennie z Pure Yucca, stosowana jako profilaktyczna kuracja oczyszczająca przed pasożytami raz na pół rok.

POLINESIAN NONI - odkwaszanie jelit, nerek, wątroby , neutralizacja toksycznych jadów pasożytów, grzybów i bakterii chorobotwórczych.
Podawać   30 ml rano na czczo na pół godziny przed posiłkami.


C 1000 ( zamiennik C 500) -  podajemy 2 razy dziennie po 1 tabl. C 1000 ( lub 2 x po 2 tabl. C 500)  razem z posiłkiem. Dawka dla osób dorosłej na około 50-70kg masy ciała.  Przy wadze około 30kg podajemy 1 tabl. C 1000 lub 2 x dziennie po 1 tabl. C500.
Dla dziecka na około 20- 25 kg masy ciała podajemy 1 i 1/2  tabl. C 500 dziennie.
Dla dziecka na około 15kg masy ciała podajemy 1 tabl. C 500 dziennie.
link:
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr200504.html
 oraz www.faceci.com.pl/subskrypcja8.html

Wymiennie można stosować:

Pure Yucca - podawany jako profilaktyka 1 do 3 tabl. jak wyżej dziennie -wymiennie z ParaProteX, stosowana jako profilaktyczna kuracja oczyszczająca przed pasożytami raz na pół rok. Pure Yucca stosujemy na zmianę z ParaProteX.

Zamiennie za Ocean 21 u osób z nadczynnością tarczycy poleca się VIRAGO i NONI.

W OCEAN21 jest dużo cennego beta caroten>>> , jednak jeśli nie stosujesz od razu OCEAN21, możesz dołączyć beta Caroten 3 x po 1 kaps. Beta Caroten 9000j.m. do kuracji w kapsułkach - http://www.faceci.com.pl/betacaroten.html

Przy poważny zakwaszeniu organizmu toksycznymi związkami należy normalizować wewnętrzne środowisko podając wyjątkowy produkt naturalny - Strong Bones (chelatowany wapń z magnezem) działający alkalizująco na zatruty organizm -  przeciwdziałając ACIDOZIE>>, a przy tym poprawiający jego kondycje i działający przeciwzapalnie>>.

Warto pamiętać o dodatkowym wspomaganiu układu immunologicznego. W tym celu można podawać multiwitaminy, C 500, C 1000 , Garlic Caps lub idealny do tego celu ImmunAid.

Należy pamiętać, iż kuracje profilaktyczna stosuje się u zdrowych osób, aby nie zapadały na infekcje oraz na długi czas u osób, które usunęły pasożyty, ale nie chcą kolejnych infekcji. W takim wypadku kurację profilaktyczną stosuje się nawet do 1-2 roku czasu, aby silnie wzmocnić organizm, uniknąć podawania antybiotyków i innych chemicznych leków osłabiających immunologię i sprzyjających infekcjom.

Właściwe odżywianie - opis tutaj


Kuracja lecznicza podczas infekcji - oczyszczanie z pasożytów i toksyn:

AC-Zymes - dawka: 1 kapsułka na10kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 x po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).
Dawkę obliczyć analogicznie dla osób o większej masie ciała.

ParaProteX - silna kuracja oczyszczająca przed pasożytami podawana przez ok. 2 miesiące od najmniejszej dawki do maksymalnej.

UWAGA - przed podaniem ParaProteX!!!
Warto wstępnie uruchomi podstawowe mechanizmy oczyszczania jelita i wątroby stosując  produkty m.in. NOPALIN, Liver Aid i Ac ZYMES, a dopiero po tygodniu wprowadzić kuracje ParaProteX.
W sytuacjach poważnego zatrucia organizmu toksynami z pasożytów (drożdżaki,, robaki, bakterie), warto podawać również OCEAN21 i etap wstępny udrażniania kanałów wydalniczych przedłużyć nawet do 1 miesiąca. Dopiero po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie ParaProteX. To bardzo  ważne, aby zminimalizować objawy oczyszczania i sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania pasożytów z organizmu.

U osób dorosłych rozpoczynamy od podawania 1 tabletki ParaProteX dziennie i zwiększamy ją stopniowo co 3 -4 dni.

U dzieci w wieku szkolnym od 1/2 tabl. ParaProteX.
U niemowląt (ok. 1 roczku) kuracje podajemy od 1/4 tabl.

U dzieci zwiększanie dawki o kolejną porcję 1/2 lub 1/4 tabl. w zależności od wieku, następuje dopiero po 7 dniach.
Dla przykładu po tygodniu, niemowlak powinien stosować  2 x po 1/4 tabl. dziennie. W kolejnym tygodniu znów zwiększamy dawkę o kolejne 1/4 tab., czyli podajmy 3 x dziennie po 1/4 tabl. ParaProteX.

Analogicznie, zwiększając dawkę stopniowo co 3-4 dni u dorosłych oraz co 7 dni u dzieci, dochodzimy do podawania dawek maksymalnych i na nich pozostajemy do końca kuracji czyli przez ok. 2 miesiące.

Oblicz  maksymalną dawkę ParaProteX dla siebie, do jakiej powinieneś dojść stopniowo:
Maksymalnie stosuj 1 tabletka na 10kg masy ciała dziennie.
Dzienną dawkę stosuj w kilku 2 lub 3 mniejszych porcjach np. 3 x po 2 tabl. dziennie dla osoby o wadze ok. 60kg.

Nopalin -  dawka: 1 kapsułka na10kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 x po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).
Dawkę obliczyć analogicznie dla osób o większej masie ciała. Dawkę rozbić na mniejsze porcje i podawać 2 lub 3 razy dziennie między posiłkami z dużą ilością płynów;

POLINESIAN NONI - odkwaszanie jelit, nerek, wątroby , neutralizacja toksycznych jadów pasożytów, grzybów i bakterii chorobotwórczych.  Podawać   30 ml 2 lub 3 razy dziennie - rano na czczo oraz na pół godziny przed posiłkami.
 Dawkowanie soku NONI >>
 Zamów>>

C 1000 ( zamiennik C 500) -  podajemy 3 razy dziennie po 2 tabl. C 1000 ( lub 3 x po 4 tabl. C 500)  razem z posiłkiem. Dawka dla osób dorosłej na około 50-70kg masy ciała. 
Przy wadze około 30 kg podajemy 2 x dziennie po 1 tabl. C 1000 lub 2 x dziennie po 2 tabl. C500.
Dla dziecka na około 20 - 25 kg masy ciała podajemy 3 x dziennie po 1 tabl. C 500 dziennie.
Dla dziecka na około 15kg masy ciała podajemy 2 x dziennie  1 tabl. C 500  skruszone do posiłku.
C 1000  w gorączce u dorosłych 3 x po 4 - 6 tabl., analogicznie u dzieci wg. masy ciała
- linki:  http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr200504.html
oraz www.faceci.com.pl/subskrypcja8.html

Zamiennie za Ocean 21 u osób z nadczynnością tarczycy poleca się VIRAGO i Kapsułki NONI w większych leczniczych dawkach.

Dołącz Beta Caroten 9000 3 x po 2-3 kaps. do kuracji w kapsułkach - http://www.faceci.com.pl/betacaroten.html
 

Warto pamiętać o dodatkowym wspomaganiu układu immunologicznego. W tym celu można podawać multiwitaminy, C 500, C 1000 , Garlic Caps lub idealny do tego celu ImmunAid.

W problemach skórnych podajemy również balsam leczniczy do ciała VITAMOIST.

Właściwe odżywianie - opis tutaj>>>

ZAMÓWIENIA >>


ZAPOBIEGANIE INFEKCJOM

- mycie rąk po wyjściu z ubikacji i przed przygotowaniem posiłków;
- utrzymywanie w czystości naczyń, sprzętów kuchennych i samej kuchni (ulubionym siedliskiem bakterii są wilgotne gąbki i zmywaki);
- przechowywanie żywności w niskiej temperaturze;
- zapobieganie rozmrażaniu i ponownemu zamrażaniu żywności;
- wydzielenie miejsca w lodówce na surowy drób, mięso i jaja tak, aby nie stykały się z innymi produktami;
- całkowite rozmrażanie drobiu, mięsa, ryb i ich przetworów przed przystąpieniem do smażenia, pieczenia, gotowania minimum 30minut;
- poddawanie żywności działaniu wysokiej temperatury (gotowanie, pieczenie, duszenie), które jest najłatwiejszym sposobem niszczenia zarazka (smażenie jest mniej skuteczne);
- mycie jaj przed rozbiciem skorupki;
- parzenie we wrzątku przez 10 sekund jaj używanych do wyrobu potraw i deserów, nie poddawanych działaniu wysokiej temperatury;
- unikanie lodów i ciastek pochodzących od nieznanych wytwórców i przygodnych sprzedawców;
-  gotowanie i filtrowanie wody przez osmozę.

SONDA

Co wiesz na temat antybiotyków?

Antybiotyki zabijają bakterie
Antybiotyki zabijają wirusy
Nadmiernie stosowane antybiotyki mogą spowodować SEPSĘ
Antybiotyki zawsze stosujemy przy katarze i przeziębieniu
Antybiotyki to lekarstwa na nieżyt żołądka i jelit
Antybiotyki są zupełnie bezpieczne
Antybiotyki to silniej działająca forma aspiryny
Penicylina to nie antybiotyk
Częsta antybiotykoterapia powoduje szereg chorób
U dzieci do 5 roku życia powinno się unikać częstego podawania antybiotyków z uwagi na potrzebę wzmacniania ich naturalnych sił obronnych i uczenie go obrony przed infekcjami na długie lata życia.


  Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
  Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia   Probiotyki    Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.    subskrypcja  
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz 


OWOC BOGÓW - MANGOSTAN

 

Wzmacnia organizm, wzbogaca go w bioenergię i niezbędne składniki, działa silnie przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo dzięki temu, iż jest najsilniejszym antyoksydantem znanym w przyrodzie. Mangostan to również pomoc w infekcjach

Do serwisu zapraszamy już w czerwcu 2006
Tym czasem więcej tutaj >>>


 

 

FORUM     DYSKUSYJNE    DLA   CZYTELNIKÓW

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.